Göbekli Cami Halısı

Halı Dünyası sektörünün öncülerinden Aksoylu Cami Halıları ile camilerimizin güzelliği ortaya çıkıyor!


Özel ve farklı bir yapısı olan cami halıları firmamızın uzun yıllardan beri uzman bir şekilde üretimini yaptığı ürünlerin başında gelmektedir. Özel dokuması, dayanıklı yapısı ve farklı seçenekleri ile camilerimiz için en güzel ürünleri üretmekte.

Birçok ürünümüz içinde göz dolduran ve ideal bir çizgi sunan Göbekli Cami Halısı modellerimiz en fazla rağbet gören ürünlerimiz içinde yer almakta. Özel dokusu, dayanıklı yapısı ve kullanım kolaylığı sayesinde kullanıcıların tercih ettiği ürünlerimizin başındadır.

Özel isteğe bağlı tasarım çalışmalarımız, sayısız projeler ile siz değerli dostlarımızla geliştirilmiştir. Bu konuda başarı sağlayan Aksoylu Halı, en son engelliler için engelleri kaldırıyoruz projesine katkıda bulunmuş ve görme engelliler için cami halısı üretmiştir.

İnce ve özenli yapısı sayesinde anti-alerjik özellik sunan bu halılar her zaman ve her camimizde kullanılabilecek özelliklerdedir. Geleneksel ve modern motifler ile işlenmiş olan Göbekli Cami Halısı ürünlerimiz, geleneksel ve tarihi yapımıza uygun, renk ve motifleri şık ve ideal bir yapıdadır.

Ayrıca sizin isteğiniz doğrultusunda bize cami içerisindeki özel motiflerden veya başka bir yerden görüp uygulanmasını isteyeceğiniz desenleri halı üretimine ve projeye uygun şekilde değiştirerek çizimi yaparak üretiyoruz.

Call Now Button
WhatsApp whatsapp