Duvardan Duvara Halılar

Halı Dünyası sektörünün öncülerinden Aksoylu Cami Halıları ile camilerimizin güzelliği ortaya çıkıyor!


Mistik figürlerinde de yer aldığı geniş renk ve model yelpazesiyle göz dolduran Aksoylu Cami Halıları, cami projesinin boyutuna göre dizayn edilir ve cemaatin yoğunluğuna uygun kalitede üretilir. Herkesin beğenisine uygun desen ve renk seçeneklerimiz ile Alev almayan, Leke Tutmayan, Küflenmeyen, Dayanıklı ve Uzun Ömürlü olan cami halıları ile uzun yıllar sizlerin beklentilerini en üst seviyede karşılayan firmamızın sağlıklı ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Cami halısı hizmetinde iplik kalitesinden desen ve renklerine, profesyonel döşeme işçiliğinde kullanılan malzeme kalitesine kadar her konuda Aksoylu Halı'dan en iyi hizmeti alabilirsiniz. Aksoylu Cami halısı, kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Sağlığınıza özen gösteren bu halı çeşitleri, camilerinize ayrı bir şıklık katacaktır.

Özel isteğe bağlı tasarım çalışmalarımız, sayısız projeler ile siz değerli dostlarımızla geliştirilmiştir. Bu konuda başarı sağlayan Aksoylu Halı, en son engelliler için engelleri kaldırıyoruz projesine katkıda bulunmuş ve görme engelliler için cami halısı üretmiştir.

Beğendiğiniz desenin sizin caminizde nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, caminizin fotoğrafını bize gönderin. Deseni bilgisayar ortamında uygulayıp size sunalım.

Ücretsiz projelendirme için lütfen iletişime geçiniz.

aksoylu_akrilik_cami_halisi

Akrilik Cami Halısı

aksoylu_yun_cami_halisi

Yün Cami Halısı

aksoylu_polipropilen_cami_halisi

Polipropilen Cami Halısı

aksoylu_stok_cami_halisi

Stok Cami Halısı

Call Now Button
WhatsApp whatsapp